Novinka - Návšteva u uja sokoliara III. MŠ 2., 3., 4.trieda

Konečne prišiel deň, na ktorý sme sa veľmi tešili - návšteva u uja Ľ. Málka,sokoliara. Priniesli sme do materskej školy pre zvieratká suché pečivo, prehodili cez plecia ruksaky s občerstvením pre nás a už sme putovali cez mesto k ujovi Ľubovi. Videli sme nádherné vtáky - bažanta zlatého, strieborného, jastraba, sokolov. Jastrab bol práve veľmi hladný, tak nám predviedol ako sa kŕmi správny vták. Veľmi sa nám páčili rybky v jazierku, daniele, kačky, húsky, husokačky, kuriatka i prasiatka. Na záver nám ujo predviedol streľbu z luku, predstavte si, trafil vždy cieľ - ten má mušku! Dopoludnie ubehlo veľmi rýchlo a my sme sa museli vrátiť do materskej školy. Bolo to nádherné, ďakujeme ujovi Málkovi za príjemné zážitky.