Novinka - predplavecká príprava

Predplavecká príprava

Predškoláci z MŠ Komenského z prízemia sa zúčastnili predplaveckého výcviku v termíne 29.9.- 3.10. 2014 v krytej plavárni na Starej Turej pod odborným vedením plaveckých inštruktorov. Pestrým programom plný hier s vodou, doplnenými pomôckami pomohol niektorým deťom odstrániť strach z vody, väčšina detí si vyskúšala plavecké a potápačské schopnosti. Deti sa cítili vo vode ako doma a ukázali veľkú mieru samostatnosti, ktorá je v tomto prostredí veľmi dôležitá. Príjemne unavené, plné nových skúseností a zážitkov sa vracali do MŠ. Na záver deti dostali diplom za odvážne plnenie všetkých úloh a sladkú odmenu. K pohode  a radosti z plávania prispela veľká snaha, trpezlivosť a spolupráca inštruktorov výcviku, za čo im veľmi pekne ďakujeme.

foto tu