Novinka - predškoláci na návšteve u prváčikov

Návšteva predškolákov v I. ročníku ZŠ

Súčasťou triedneho projektu je aj spolupráca s triedou I. ročníka ZŠ pod vedením pani učiteľky Vierky Biesikovej. Dali sme jej názov- Trieda baví triedu. Predškoláci sa na návštevu dňa 16.10. 2014 nielen tešili, ale aj dôsledne sa pripravovali. Zhotovili pre kamarátov záložky do kníh, ovocnú tácku plnú vitamínových špízov a jednohubiek. Pri vstupe do triedy zostali deti v nemom úžase. Krásne vyzdobená trieda s jesenným motívom, stôl plný vitamínov, nové lavice a stoličky. Milá pani učiteľka so svojimi prváčikmi nás pekne privítali, ponúkli deťom posadiť sa do školských lavíc. Mali možnosť vidieť a počuť, čo všetko sa prváčikovia od septembra naučili. Ale aj predškoláci dokázali, že sú šikovní a už poznajú niektoré písmenká. Deti sa navzájom spoznávali, spievali si, tancovali. Pani učiteľka Vierka nás pozvala na ochutnávku ovocných písmeniek, na ktorej si všetci pochutnali. Pri rozlúčke sme popriali prvákom veľa úspechov a s radosťou prijali naše opätovné  pozvanie na jesenné športové šantenie na školský dvor, na ktoré sa už netrpezlivo tešíme.

foto tu: