Novinka - Rozlúčková opekačka Usilovné včielky 1. trieda Komenského

Začali sme maličkí,padali nám slzičky,

trocha sme sa báli.

Dobre sa nám vodilo, v škôlke nás radi  mali.

Dovidenia škôlka milá, veľa si nás naučila.

A Vám pani učiteľky, ďakujú Vaše Usilovné včielky.

Týmito slovami zakončili deti a rodičia 1. triedy Usilovných včielok na Komenského ulici v Starej Turej fotoknihu, ktorú p. učiteľky Erika Mlynárová a Mgr. Adriana Bunová dostali od nich darom. Kniha je zložená z množstva  vybraných fotografií zachytávajúcich okamihy, spomienky na naše spoločné štyri pracovne plnohodnotné roky od roku 2010 do roku 2014.Spolupráca s deťmi a rodičmi triedy Usilovných včielok bola vynikajúca a nadštandartná. Ďakujeme za aktivitu a neustálu spoluprácu pri nespočetnom množstve akcií, ktoré sme spoločne absolvovali. Na vynikajúcu spoluprácu kolektívu ochotných a milých ľudí sa nikdy nezabúda.

V závere školského roka 2013 /  2014  sme sa celá trieda deti, rodičia i pani  učiteľky stretli na rozlúčkovej opekačke na Papradi. Bolo to stretnutie plné zábavy, súťaží, príjemného posedenia  i spomienok.

Ďakujeme našim rodičom manželom Editke a Mariánovi Vráblikovcom z Paprade za zorganizovanie celej tejto akcie. Ďakujeme i našim milým rodičom, ktorí priložili ruku k dielu vo forme občerstvenia. Poďakovanie patrí i hasičom Papraď, ktorí na podnet manželov Vráblikovcov prepožičali priestory pre uskutočnenie našej rozlúčkovej opekačky, všetkým prítomným predviedli ukážku hasičského auta a požiarny zásah. Nezabudli ani na hasičské omaľovánky pre všetky zúčastnené  deti a zapojenie sa do súťaží s rodičmi, ktorými bolo naše spoločné stretnutie obohatené. Poďakovanie ďalej patrí p. Marekovi Mlínkovi poslancovi za Papraď, ktorý finančne prispel na zakúpenie sladkých odmien a džusov pre naše deti, ďakujeme  majiteľovi pekárne Vaďovce p. Jaroslavovi Kubinovi za čerstvé pecne chleba, na ktorých si pri špekáčikoch všetci prítomní pochutnali, p. Ondrejovi Minarechovi, ktorý sa postaral o hudobné diskotékové spestrenie akcie a p. Janke Gregorovej za chutné zákusky, ktoré pre nás všetkých napiekla.

Štvorročná spolupráca s našimi  rodičmi  veľmi kladne obohatila našu pedagogickú prácu i deti, s ktorými sme pracovali.

Ďakujem Vám, milí rodičia Usilovných včielok, že ste aktívne zdieľali všetko, čo sme počas štyroch pracovných rokov spoločne tvorili a zažili.

Našim milým Usilovným včielkam želáme úspešný štart do novej školskej etapy ich života, veľa radosti a úspechov v škole.

Ako nám deti a ich rodičia v závere už spomínanej darovanej fotoknihy napísali ....kúsok z Vás si odnesieme v nás....verte, platí to i spätne pre nás.

Erika Mlynárová a Mgr. Adriana Bunová

Učiteľky MŠ Komenského Stará Turá