Novinka - Koncoročná opekačka, šport, zábava Usilovné včielky 6. trieda

Posledný júnový týždeň za aktivity rodičov našej 6. triedy Usilovných včielok sme uskutočnili na Dubníku koncoročnú opekačku so športovo zábavnými aktivitami. V príjemnom prírodnom prostredí si naše deti s ich súrodencami a rodičmi spoločne zasúťažili, opekali, zabavili sa, spoločne posedeli.

Ďakujeme našim rodičom manželom Psotným a p. Porubanovej za organizáciu tohto podujatia, fotografie, za ovocie, koláče, odmeny, p. Psotnej a p. Harušťákovej za aktivitu pri súťažiach s deťmi, p. Švehlovej za pomôcky na súťaže, za odmeny, p. Pastorekovej za džusy, ale i všetkým  deťom a rodičom za ich účasť. V závere dostalo každé dieťa za aktivitu diplom a sladkú odmenu.

Týmto podujatím sme sa snažili podporiť nielen vzájomné kladné vzťahy medzi rodinou a MŠ, ale zároveň sme u detí upevňovali športovým vyžitím a pobytom v prírode vzťah k pohybu na čerstvom vzduchu, zdravé súťaženie a dobrú náladu.

V tomto mesiaci sme si zároveň uctili našich oslávencov Matejka, Lauriku, Paulínku a Sárku.

Tešíme sa na ďalšie spoločné aktivity a spoluprácu, všetkým deťom, rodičom 6. triedy želáme pekné prežitie letných prázdnin.

E. Mlynárová