Novinka - Spolupráca s LESOTUROM III.MŠ

Dňa 16.6.2016 sme sa my, predškoláci, zišli ráno pred Lesoturom. Už nás tam čakala teta Mirka, teta Lucka a ujo Jožko. Cieľ našej cesty nám presne neprezradili, ale našou úlohou bolo hľadať 10 farebných papierov s nápismi, ktoré nás doviedli do cieľa. Cestou sme spoznávali stromy a ujo Jožko nám vždy prezradil nejakú zaujímavosť, ktorú sa nikde nedočítate. V cieli sme z farebných listov poskladali názov miesta, kde sme sa ocitli - DÚBRAVA. Posilnili sme sa chlebíkom s domácou masťou a cibuľkou, alebo lekvárom, ktoré pre nás pripravili tety Lucka a Mirka. V lese nás čakalo prekvapenie  - pocitový chodník, meranie stromov a hádzanie šušiek do koša. Ujo Jožko nás naučil i ozajstný lesnícky pozdrav " lesu zdar". Unavení a plní zážitkov sme sa vrátili do MŠ.

My, učiteľky III. MŠ by sme sa chceli touto cestou poďakovať celému kolektívu LESOTURU za vynikajúcu spoluprácu v tomto školskom roku.