Novinka - Deň otvorených dverí v ZUŠ - trieda č.2

Dňa 4.4.2017 sme boli pozvaní na Deň otvorených dverí v ZUŠ. Učitelia jednotlivých odborov si pre nás pripravili naozaj bohatý program. Na hudobnom a literárno-dramatickom odbore sme si zaspievali, pozreli bábkové predstavenie, zoznámili sa s niektorými hudobnými nástrojmi. Vo výtvarnom odbore sme sa dozvedeli o rôznych výtvarných technikách, spoznali sme miestnosti, v ktorých umelci pracujú, tvoria a sami sme si vyskúšali v ateliéri vytvoriť krásnych pestrých vtáčikov. Bolo to náročné, ale ako inak, zvládli sme to :) V tanečnom odbore už nás čakali malé tanečníčky, ktoré nás prekvapili rozcvičkou, ktorú sme niektorí len tak-tak zvládli. Nakoniec nám zatancovali ukážku ľudového i moderného tanca. Vždy sme veľmi tlieskali, pretože program v ZUŠ bol naozaj krásny.

Veľké ďakujeme patrí všetkým učiteľom i žiakom, ktorí sa podieľali na takomto krásnom dopoludní.

Veselé lienky