Novinka - Doprava a Usilovné včielky 4. trieda Hurbanova 153

Aktivít a zážitkového učenia na tému bezpečnosti na ceste a dopravy nie je nikdy dosť. Usilovné včielky navštívili v týždni zameranom na dopravné  prostriedky železničnú stanicu, kde sa im  v krátkosti prihovorila pani, ktorá na železnici pracuje, predáva cestovné vlakové lístky a robí sprievodkyňu vo vláčiku. Nezabudli sme sa zastaviť ani na autobusovej stanici a disciplinovane prechádzať cez hlavnú cestu s pomocou dopravného terčíka. Svoje vedomosti správania sa na ceste si deti otestovali jazdou na kolobežkách na dopravnom ihrisku na našom školskom dvore. Do dopravného týždňa sa zapojili i naši rodičia, ktorí spoločne s deťmi zhotovili rôzne nápadité dopravné prostriedky z odpadových materiálov, za čo im patrí poďakovanie.

E. Mlynárová

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt DOPRAVA GIF