Novinka - Deň otvorených dverí v ZUŠ MŠ 142 4.trieda

Deń otvorených dverí v ZUŠ.

Dňa 18.4. 2018 sa deti zvedavých sovičiek zúčastnili  v ZUŠ prezentácií  umeleckých krúžkov pre budúcich prváčikov. Cez  rozprávku smutnej kráľovnej, ktorá sa hnevala na svoje rozhádané deti ,sa predškoláci  ocitli v štyroch zaujímavých krúžkoch,  ktoré ich  veľmi zaujali. Aktívne sa zapojili do dramatického , výtvarného, hudobného  i tanečného  krúžku, aby  deti  kráľovnej opäť spojili a boli spolu šťastné. A podarilo sa.  Zvedavé sovičky  odchádzali hrdé za svoje výkony a už sa tešia, kedy nastúpia do vysnívaných  krúžkov v ZUŠ. Veľká vďaka celému pedagogickému zboru za pútavú a originálnu motiváciu.

p. uč. Miklášová