Novinka - Život KVETINIEK, jún, tr.č.3, IV.MŠ

Vážení rodičia,

ani sme sa nenazdali, a rok ubehol ako voda. Prišiel posledný mesiac školského roka. Cez prádniny mnohých z vás, milí rodičia a deti, ani nestretneme.

Oddýchnite si od škôlky, od povinností a organizovanej činnosti.Veseľte sa, bavte sa, chodievajte na výlety.

Hneď 1.6.2018 sme výstupili s niekoľkými deťmi na Námestí s ľudovým tancom. 25.6.2018 o 14,00 hod sa rozlúčime s našimi odchádzajúcimi predškolákmi - Nižňanský Adamko, Ambruš Šimonko, Šišovský Matejko, Frantová Hanka, Malárová Esterka - na Mestskom úrade v Starej Turej.

Ale predtým čaká tiež na predškolákov opäť plavecký výcvik (11.-15.6.2018), všetkých turisticko-branné vychádzky či tajomstvá vesmíru..

Želám vám, aj nám, krásne slnečné leto plné pohody, oddychu a radosti. No a v septembri stredňákov uvítame v priestoroch ZŠ ("družiny").