Novinka - Detská organizácia "Fénix" v MŠ 142 4.trieda

Návšteva  Detskej organizácie Fénix v MŠ

Dňa 12.4. 2018  trieda zvedavých sovičiek netrpezlivo očakávala návštevu  z Detskej organizácie Fénix, za účelom zabaviť deti v dopoludňajších hodinách pripraveným programom. Boli sme všetci prekvapení, keď do triedy vošlo 7 mladých študentov s veľkým nadšením potešiť deti s rôznymi pestrými, zábavnými, športovými aktivitami. Cez prosociálne, logické, hudobno- pohybové a športové hry dokázali vyše 80 minút upútať pozornosť všetkých predškolákov. S veľkým oduševnením sa deti zapojili do všetkých aktivít, pretože sa im veľmi páčili. Dopoludnie v nich zanechalo nezabudnuteľné zážitky. Mladým študentom z tejto organizácie  za ich úžasné a kreatívne aktivity posielame VEĽKÉ ĎAKUJEME! Tešíme sa opäť s vami na ďalšie zábavné dopoludnie.

p.uč. Miklášová